Tanulóink

Alsó tagozat

1.A osztály

Osztályfőnök: Págerné Kovács Szilvia

  1. Bagi Milán Szabolcs
  2. Bari Evelin Lejla
  3. Bleier Boglárka Emma
  4. Borbás Bendegúz
  5. Bozsoki Ármin Péter
  6. Deák András
  7. Debreczeni-Kiss Virág
  8. Hajzler Csaba
  9. Hornok Dániel
  10. Kiss Milla
  11. Labádi Lívia
  12. Losonczi Luca Boglárka
  13. Mészáros Zsolt
  14. Nagypéter Hédi
  15. Nédó Mira
  16. Pataki Zsolna
  17. Sajtos Leonie Beatrix
  18. Száraz József
  19. Szarvas Dóra
  20. Tari Áron
  21. Tégla Márk Erik
  22. Varga Vivien

1.B osztály

Osztályfőnök: Máthé Éva

  1. Balla Ádám
  2. Bari Amira
  3. Bélteki Nisá
  4. Czakó Zorka Imola
  5. Csenki Krisztián
  6. Csomány Milán
  7. Dancsó Amira Melissza
  8. Fehér Géza
  9. Gránicz Adél
  10. Gyovai Hanna Natália
  11. Jakab Brúnó
  12. Jenei Lóránt Sándor
  13. Komár Zoltán Dániel
  14. Kristó Luca
  15. Lucze János Krisztofer
  16. Martók László
  17. Máté Ivett Evelin
  18. Mészáros István
  19. Miklósik Tamás Dávid
  20. Saicz Izabella
  21. Szabó Zoé Fanni
  22. Virágos Noémi

2.A osztály

Osztályfőnök: Balogh Ágnes

  1. Bánfi Hanna Piroska
  2. Bari Mónika Lorena
  3. Bottyán Dorka
  4. Dragon Péter László
  5. Fazekas Vince
  6. Kis Szonja Szvetlána
  7. Kispál Dóra
  8. Kolompár Ketrin Tifani
  9. Koncz István
  10. Ladányi Zsófia
  11. László Kevin
  12. László Kinga
  13. Mészáros Noel
  14. Miklós Nóra
  15. Molnár Nóra
  16. Nagy Marcell
  17. Nagypál Oszkár
  18. Pityuk Zora Erika
  19. Tornyi-Molnár Emma
  20. Tóth Jázmin
  21. Tóth László
  22. Vida Sámuel György

2.B osztály

Osztályfőnök: Kerekes Angéla

  1. Aradi Nóra
  2. Bende Máté
  3. Bíró Hanna
  4. Dobai Zselyke
  5. Dragon Csombor
  6. Gila Bercel
  7. Halász-Székely Szonja
  8. Halmos Borbála
  9. Koncz Benjámin
  10. Kósa Benjámin
  11. Losonczi Flóra Júlia
  12. Miklósik Vivien Szilvia
  13. Misák Csongor
  14. Oláh-Hajdú Anna Bella
  15. Pataki Lilla Viola
  16. Petrity Barnabás Ervin
  17. Rácz Petra Hanna
  18. Rapos Dániel
  19. Sebők Vince
  20. Sebők-Papp Ágnes
  21. Sipos Noémi
  22. Szalai Mira Judit
  23. Szamosközi Zétény
  24. Tóth Vince
  25. Vass Édua

3.A osztály

Osztályfőnök: Fekete-Nagy Irén

  1. Balogh Dániel Ferenc
  2. Bárány Csanád
  3. Bélteki Zalán
  4. Csepregi Hanna
  5. Döme Milán
  6. Farsang Luca
  7. Gyenes Dávid Marcell
  8. Hadházi Hunor
  9. Kiss Ádám
  10. Korponai Kristóf
  11. Kovács Róbert Konrád
  12. Könyves Levendula
  13. Körmendi Noé
  14. Krucsó László
  15. Mészáros Jázmin
  16. Miskolczi Olívia
  17. Nagypál Lóránt
  18. Pécsi Sára Zoé
  19. Petrik Fanni
  20. Pölös Botond
  21. Tarjányi Jázmin
  22. Varga Zétény Zoltán
  23. Várkonyi Adrienn
  24. Vigh Áron

3.B osztály

Osztályfőnök: Rónyai Éva

  1. Balika Maja Eszter
  2. Barna Hanna
  3. Bella Péter
  4. Berkes Balázs
  5. Borbás Balázs
  6. Csák Matt László
  7. Jakab Félix
  8. Kása Zsófia
  9. Kis Adrián
  10. Kósa Natasa
  11. Márkus Szófia
  12. Mészáros Attila
  13. Nagy Regina
  14. Pete Kinga
  15. Polyák Zalán
  16. Szakál Katalin
  17. Szűcs Alíz
  18. Tornyi Milán
  19. Tóth Máté
  20. Varga Tibor Ákos
  21. Végh Vencel
  22. Weisz-Fodor Kata

4. A osztály

Osztályfőnök: Vida-Szűcs János Istvánné

  1. Bertók Róbert
  2. Biró Maja Virág
  3. Csatári Nóra
  4. Dáma Alexandra
  5. Deák Viola
  6. Dragon Aisa
  7. Dragon Zoé
  8. Faragó Márton
  9. Halász Réka Villő
  10. Halmos Boldizsár
  11. Kanász-Nagy Hanga
  12. Katona Györgyi
  13. Kiss Anett Lilien
  14. Kiss Máté
  15. Körmendi Anna Ida
  16. László Flórián
  17. Losonczi Anna Zsófia
  18. Miklós Szilvia
  19. Orosz Bernát
  20. Rácz Dorka
  21. Sebők-Papp Zsigmond
  22. Székely Linett
  23. Tóth Katalin

4. B osztály

Osztályfőnök: Gábor Katalin Mariann

  1. Balla Helga Izabella
  2. Balogh Gábor
  3. Bárány Botond
  4. Baráth Liliána
  5. Bari Csenge
  6. Bélteki Szonja
  7. Chebieb Sarah Susanne
  8. Czibulya Zsófia Brigitta
  9. Farkas Alexa Hanna
  10. Joó Milán
  11. Lévai Mira
  12. Máriás Dávid
  13. Nédó István Zoltán
  14. Prokopchuk Vadym
  15. Rácz Kinga
  16. Száraz Hédi
  17. Széll Zoltán Brian
  18. Szirom Boglárka
  19. Szrnka-Mihály Dorka
  20. Tóth Milán
  21. Tóth Viktória

Felső tagozat

5. A osztály

Osztályfőnök: Ráfiné Gáspár Annamária

  1. Antal András
  2. Bihari Fanni
  3. Bugyi Noémi
  4. Deák Noel
  5. Faragó Gergő
  6. Faur Tifani
  7. Gál Dániel
  8. Geönczeöl Tibor Károly
  9. Ginda Boglárka
  10. Izbéki Hédi
  11. Komáromy Vilmos István
  12. Koncz Viola
  13. Könyves Kamilla Hanna
  14. László Léna
  15. Mágori Botond
  16. Mák Dominik
  17. Molnár Bence
  18. Nagy Kinga Emese
  19. Nagypál Zsófi
  20. Oláh-Hajdú Endre Márk
  21. Olajos Dávid
  22. Pusztai Noémi
  23. Pusztai Nóra
  24. Sebők-Papp Imre
  25. Tóth Dániel Ferenc
  26. Tóth Károly
  27. Vida Vanda
  28. Vitkó Benedek Vajk
  29. Völgyi Mária Mercédesz

5. B osztály

Osztályfőnök: Gyenes Tamás

  1. Bacsa Zsófi Kitti
  2. Bartyik Márton István
  3. Bélteki Noel
  4. Beregszászi Dávid
  5. Csatordai Viktória
  6. Dancsó Ramóna Veronika
  7. Dávid Kornél
  8. Farsang Zalán
  9. Forgó Bence Róbert
  10. Gerendi Adél
  11. Hadházi Zsófia
  12. Horváth Gréta
  13. Kardos Ármin Zsolt
  14. Lakatos Lara Brigitta
  15. Pataki Luca Veronika
  16. Rácz Lili
  17. Remzső Katalin
  18. Rócza Lara Zoé
  19. Soós Csenge
  20. Szappanos Kincső
  21. Tibrik Adrián
  22. Török Norbert
  23. Váczi Mária Eszter

6. A osztály

Osztályfőnök: Szabóné Gyermán Erika

  1. Balázsi Bálint József
  2. Balla Kitti
  3. Balogh Vivien Csenge
  4. Bari Nikol Cintia
  5. Berkes Nikoletta
  6. Deák Julianna
  7. Deák Lóránt
  8. Farkas Zalán
  9. Fehér Máté Bence
  10. Halász Tamás
  11. Kanász-Nagy Jázmin
  12. Kertész Zsombor Krisztián
  13. Kovács Gábor
  14. Lucze Lilla Diána
  15. Rajos Dávid
  16. Sárai Miléna Kira
  17. Taskó Bianka
  18. Tóth Milán Tegze
  19. Trupulai Tamás
  20. Varjú András János
  21. Vida Botond Attila
  22. Vincze Vera
  23. Vizi Zsombor

6. B osztály

Osztályfőnök: Nagyné Doba Katalin

  1. Balla Sándor
  2. Balogh Fruzsina
  3. Bíró Vencel Gellért
  4. Deák Hanna
  5. Dömötör Marcell
  6. Gerzsenyi Anna
  7. Gila Minka
  8. Gránicz Péter
  9. Harmath Boglárka
  10. Kaiser Luca Julianna
  11. Pálinkás Dávid
  12. Pintér Adél
  13. Sebők Olivér
  14. Szeles Napsugár Zita
  15. Széll Norina
  16. Tajnai Lilla
  17. Varga Vivien
  18. Vass Hunor
  19. Vecseri Csaba

7. A osztály

Osztályfőnök: Kiss Péter

  1. Berezvai Bernadett
  2. Kádár Bianka Flóra
  3. Kálmán Kevin Hunor
  4. Kardos Emma Zsolna
  5. Kovács Krisztián Dominik
  6. Mácsai László András
  7. Mák Patrik Milán
  8. Maurer Daniela
  9. Mikula Emese
  10. Némethy Mór
  11. Orosz Márton
  12. Puskás Marcell János
  13. Rátkai Gábor Balázs
  14. Sebesi Lotti
  15. Sipos Anna
  16. Sipos Zsófi
  17. Tóth Zoltán
  18. Vas Máté
  19. Vigh Kornél
  20. Vincze Benedek

7. B osztály

Osztályfőnök: Varjú Attila

  1. Bakai Zente
  2. Bánfi Rebeka Napsugár
  3. Bíró Gergő
  4. Fazekas Csanád
  5. Gránicz Zoé
  6. Katona Vince
  7. Losonczi Nóra Eszter
  8. Nagy Ignác István
  9. Nagy Viktor
  10. Pótári Petra
  11. Pusztai Péter
  12. Rapos Csaba
  13. Szakál Éva Csenge
  14. Tibrik Dávid
  15. Vajgel Petra
  16. Veres Marcell

8. A osztály

Osztályfőnök: Kiss Anita Erzsébet

  1. Balogh Csaba János
  2. Ferencz Boldizsár Fodor Bodza
  3. Fodor Bodza
  4. Ginda Luca
  5. Kacziba Benedek
  6. Kis-Rácz Eszter Kata
  7. Koszorus Lili Flóra
  8. Liszkai Dorisz
  9. Nacsa Léna
  10. Paczolay Dávid
  11. Papp Janka
  12. Prokopchuk Nikoletta
  13. Puskás Zalán
  14. Rádóczi Richárd
  15. Révész Ádám Balázs
  16. Seres Máté
  17. Vadász János

8. B osztály

Osztályfőnök: Kovács Zoltán Lajosné

  1. Balla Lilla Borbála
  2. Balogh Ádám Zoltán
  3. Baráth Titanilla
  4. Bliznák Sára Noémi
  5. Boroznaki Csanád Máté
  6. Csáki Amira Jázmin
  7. Fébert Viola
  8. Forgó Dániel
  9. Horváth Előd Áron
  10. Kiss Fanni Kata
  11. Kósa Rebeka
  12. Marsóczki Panna Lilla
  13. Miklós Attila Ferenc
  14. Német Barnabás
  15. Sóti Anna
  16. Szép Léna
Elérhetőségeink

Címünk:

6600 Szentes, Erzsébet tér 1.

Igazgató:

Siposné Miskolczi Gyöngyi

Telefon: 63/561-140     

Mobil:: 20/823-1951

E-mail:

szenterzsebetisk@gmail.com

Óvodavezető: Remzsőné Lakos Mária

Az óvoda telefonszáma: 561-146

Csengetési rend

1. óra: 8.00-8.45

2. óra: 9.00-9.45

3. óra: 10.00-10.45

4. óra: 10.55-11.40

5. óra: 11.50-12.35

6. óra: 12.45-13.30

Főétkezés: 13.30-14.00

Alapítványaink

SZENT ERZSÉBET RÓZSÁI ALAPÍTVÁNY

Magyar Katolikus Egyház technikai szám:

0011

Bankszámlaszám:

57200031-10042009

Adószám:

18471052-1-06