A 2023.-2024.-es tanév eredményei

Iskolán kívüli eredmények

Szép eredmények születtek a Gyermekkönyvtár és a WIKFILD Kutyaiskola által kiírt közös “Az én kutyám” rajzpályázaton.

Egyházi Népének Verseny eredmények

Egyházmegyei Szépkiejtési Verseny

Horváth Mihály Emlékverseny – természettudományos vetélkedő

Népdaléneklési verseny

Országismereti verseny

Szép magyar beszéd verseny

Tudásbajnokság

XI. Játékos Bibliatörténeti Vetélkedő

Jó tanuló-jó sportoló elismerés – Rajos Dávid

Országos Elsősegélynyújtó Verseny területi forduló – 2024.04.15.

Az idén 35. jubileumi évét ünneplő Curie kémiaverseny alkalmával meghirdetett kísérletezésre tanulóink nagy lelkesedéssel készültek fel

Siker a Mozaik Tanulmányi Versenyen!

“ÉNEKELKLJÜNK,ÉNEKELJÜNK” Kistérségi Népdaléneklési verseny

Szenzációs eredmény az elsősegélynyújtó verseny megyei fordulóján!

Curie Alapítvány dicséretben részesítette Fazekas Csanád 7.b osztályos tanuló riportját

Rajzpályázatok

“Én kicsi hazám” rajzpályázat

Jó volt a Gyermekkönyvtár rajzpályázatának eredményhirdetésén Szent Erzsébetesnek lenni!

Szent Imre Alkotó- és Rajzpályázat

Sikerek a Koszta-festőversenyen! – 2024.04.15.

Sporteredmények

26. Szentes-Csongrád „g”-Átfutás

34. Ben Kupa táncverseny

Bosch Mesterek Tornája és Duplaköteles Országos Bajnokság

DanceNet kupa

Fit Kid Európa Bajnokság

II. Shihan Furkó Kálmán Emlékverseny

Körzeti úszás diákolimpia

Megyei úszó diákolimpia Hódmezősvásárhely, eredmények

Mezei futóverseny diákolimpia

Országos Kyokushin Karate Verseny

Rex társastánc kupa

Szilver TSE versenye

Szolnok, Szoldance Kupa, E6 tánc és D 8 tánc Országos Bajnokság

Társastánc Országos Bajnokság, Csömör

Újabb megmérettetésen vettek részt a Szilver TSE versenyzői – 2024.03.04.

A Kelet-Magyarország Területi Táncbajnokság, Kunszentmárton, 2024.03.02.

Művészeti Iskolás Táncverseny, Kunszentmárton, 2024.03.02.

Knock-Down Diákolimpia Országos Nagydöntő, 2024.03.05.

Művészeti Iskolás Táncverseny, Kunszentmárton, 2024.03.03.

Hétvégi kunszentmártoni versenyen a 4. b tanítványai, Száraz Hédi És Nédó Isván is eredményesen szerepelt

Dalma Dance csapat tagjai csodálatos eredményeket értek el  a martfűi  minősítő versenyen

XX. Országos Berczik Sára emlékverseny, 2024.03.10.

Az ország 6. legjobb standard táncosai junior II kategóriában – 2024.03.25.

Táncsport Országos Magyar Bajnokság – 2023.03.25.

Makó XXXIII. Országos Táncművészeti Fesztivál Elődöntő – 2023.03.23.

Horváth Előd Áron 8.b osztályos tanulónk és párja Oszlánczi Anikó Krisztina országos bajnokok lettek

Hétvégén Baján versenyeztek az iskolánkba járó Szilver TSE versenyzői – 2024.04.09

Bíró Hanna 2.b osztályos tanulónk 1. helyezést ért el – 2024.04.09

Iskolai labdarúgó csapatunk a városi diákolimpián 1. helyezést ért el – 2024.04.10

Az 1.a osztályos Nagypéter Hédi 2024 április 6-án fitkid bajnokságon, fantasztikus egyéni gyakorlatával 3. helyezést ért el – 2024.04.10.

Múlt hétvégén Széll Zoltán Brian, a 4.b osztály tanulója ismét úszóversenyen vett részt

Az iskolai labdarúgó csapatunk a megyei döntőben elért első helyezésével az országos döntőbe jutott

Úszás Országos Diákolimpia

XXXIII. Országos Junior Táncművészeti Fesztivál döntő

8 tánc, 10 tánc Magyar Bajnokság

Pusztai Péter 7.b osztály tanuló, íjász bajnokság

Városi atlétika diákolimpia eredmények

Vigh Áron 3.a osztályos tanulónk, és párja Czakó Molli Nyolctánc Magyar Bajnokságon az összevont Gyerek kategóriában az I. helyezést szerezték meg!

Tánc és mazsorett sikerek

Kiváló sportolói elismerések – 2024. május

Országos Labdarúgó Diákolimpia Döntő 4. helyezés – 2024.05.13.

Szentesi Kezdő Birkózó Verseny, Hadházi Hunor – 2024.05.14.

Tanulmányi eredmények

Területi

Pataki Lilla Viola a területi mesemondó versenyen 3. helyezést ért el

Petőfi szavalóverseny – 2024.03.21.

A területi Kazinczy versenyen Könyves Levendula 3.a osztályos tanuló 3.helyezést ért el – 2024.04.11.

A területi Kazinczy versenyen 4. évfolyamosok versenyében Faragó Márton 4. helyezést ért el

3. évfolyamosok területi helyesírási versenye

A 2. évfolyamos területi helyesírási versenye

4. évfolyamos területi helyesírási verseny döntő

Területi Matematika Verseny

2. évfolyamosok területi matematika versenye

Területi Környezetismereti Verseny, Nagymágocs – 2024.05.14.

Iskolai

December 13-án hirdettük ki iskolánk Logisztori versenyének helyezettjeit

Mesemondó verseny 1-2. évfolyamon

Mesemondó verseny 3-4. évfolyam

Olvasóverseny-díjátadó

Iskolai szavalóverseny 1-2. évfolyam, 2024.03.04.

Iskolai szavalóverseny, 3-4. évfolyam, 2024.03.07.

Iskolai Kazinczy Szépkiejtési Verseny 4. osztályosok fordulója

Iskolai Kazinczy Szépkiejtési Verseny 3. osztályosok fordulója

2. évfolyam helyesírási verseny – 2024.03.25.

Helyesírási verseny 3.-4. évfolyam – 2024.03.27.

3. évfolyamosok területi helyesírási versenye

A héten tartotta meg az alsós munkaközösségünk az idei év matematika területi versenyeire az iskolai selejtezőket

Megyei

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló

MatekÁSZ verseny megyei 1. helyezés

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Tudásbajnokság vármegyei döntő – 2024.03.22.

Megyei helyesírós verseny, Mórahalom – 2024.05.02.

Vármegyei matematikai verseny – 2024. május

Egyházmegyei Szépíró Verseny – 2024.05.14.

Országos

Mozaik Országos Tanulmányi Verseny, Hornok Dániel – 2024.04.22.

MatekÁSZ országos matematika tanulmányi verseny – 2024.05.13.

Országos Kémia verseny siker! – 2024.05.12.

Elérhetőségeink

Címünk:

6600 Szentes, Erzsébet tér 1.

Igazgató:

Siposné Miskolczi Gyöngyi

Telefon: 63/561-140     

Mobil:: 20/823-1951

E-mail:

szenterzsebetisk@gmail.com

Óvodavezető: Remzsőné Lakos Mária

Az óvoda telefonszáma: 561-146

Csengetési rend

1. óra: 8.00-8.45

2. óra: 9.00-9.45

3. óra: 10.00-10.45

4. óra: 10.55-11.40

5. óra: 11.50-12.35

6. óra: 12.45-13.30

Főétkezés: 13.30-14.00

Alapítványaink

SZENT ERZSÉBET RÓZSÁI ALAPÍTVÁNY

Magyar Katolikus Egyház technikai szám:

0011

Bankszámlaszám:

57200031-10042009

Adószám:

18471052-1-06