Diákolimpia úszás regionális elődöntő

2023.01.28.-án került megrendezésre a hódmezővásárhelyi Gyarmati Dezső Sportuszodában a diákolimpia úszás regionális elődöntője.
Mindhárom fiú az elért eredménnyel bejutott az országos döntőbe, ami 2023. 03.31.-én kerül megrendezésre Budapesten.
A versenyen az iskolát képviselte még Kis Szonja, aki szintén szép helyezést ért el.
A régiós csapatversenyben a 110 nevezett közép és általános iskola közül ezekkel az eredményekkel a 12. helyen végzett a Szent Erzsébet Általános Iskola és Óvoda csapata.
Széll Zoltán Brian (országos döntős!!!)
– gyorsúszás 1. helyezés
– hátúszás 1. helyezés
Komáromy Vilmos
– gyorsúszás 2. helyezés
– pillangóúszás 2. helyezés
Kis Adrián
– mellúszás 3. helyezés
Gratulálunk!

Játékos bibliatörténeti vetélkedő

A Gyomaendrődön megrendezett Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium játékos bibliatörténeti vetélkedőjén iskolánk csapata VI. helyezést ért el.
Csapattagok:
  1. osztály: Fazekas Vince, Pataki Lilla
  2. osztály: Kása Zsófia, Nagy Regina
  3. osztály: Deák Viola, Joó Milán
  4. osztály: Antal András, Dávid Kornél
Gratulálunk!

Erzsébet-heti Logisztori verseny eredményhirdetés és díjazás.

Az Erzsébet-hét egyik mozgalmas rendezvénye volt a felső tagozatos diákok logisztori versenye. 31 pár, vagyis 62 versenyző vett részt az agymozgató játékban.
Az 5-6. évfolyam dobogósai:
I. Kádár Bianka Flóra 6. a és Berezvai Bernadett 6. a
II. Czombos Bátor Dániel 6. b és Deák Lóránd 5. a
III. Szakál Éva 6.b és Gránicz Zoé 6. b
A 7-8. évfolyam érmesei:
I. Mészáros Anna 8. b és Szabics Emma 8. b
II. Molnár Emma 8. a és Verók Inez 8. a
III. Szabics Anna 8. b és  Kovács Nóra 8. b
Az első három helyezett pár mindkét kategóriában az oklevél mellett egy-egy 3D-s kirakót is kapott ajándékként. Ezen kívül az első helyezettek három, a második helyezést elérők kettő, a harmadik helyen végzők pedig egy tantárgyból kérhetnek bónusz ötöst.
Mindenkinek gratulálunk!

 

 

További képek itt!

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló

A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóján első helyezést értek el iskolánk hetedikesei.
A csapat tagjai: Német Barnabás 7.b, Ferencz Boldizsár 7.a, Balogh Ádám 7.b és Rádóczi Richárd 7.a osztályos tanulók.
Felkészítő tanáruk: Kiss Anita
Gratulálunk!

Erzsébet-heti rajzpályázat díjátadója.

 

1-2. évfolyam:
Bottyán Dorka
Dragon Csombor
Vass Édua

3-4. évfolyam:
Faur Tifani
Könyves Kamilla Hanna
Körmendi Anna Ida
Losonczi Anna Zsófia
Nagy Kinga Emese
Szrnka-Mihály Dorka

5-6. évfolyam:
Deák Lóránt
Kovács Gábor
Losonczi Nóra Eszter
Szakál Éva Csenge

7-8. évfolyam:
Gáspár-Börcsök Móric
Ginda Luca
Nagy Zita Mária
Prokopchuk Nikoletta
Vadász János

 

További képek itt!

Határtalanul

Elérhetőségeink

Címünk:

6600 Szentes, Erzsébet tér 1.

Igazgató:

Siposné Miskolczi Gyöngyi

Telefon: 63/561-140     

Mobil:: 20/823-1951

Fax: 63/561-141

E-mail:

szenterzsebetisk@gmail.com

Óvodavezető: Remzsőné Lakos Mária

Az óvoda telefonszáma: 561-146

Csengetési rend

1. óra: 8.00-8.45

2. óra: 9.00-9.45

3. óra: 10.00-10.45

4. óra: 10.55-11.40

5. óra: 11.50-12.35

6. óra: 12.45-13.30

Főétkezés: 13.30-14.00

Alapítványaink

SZENT ERZSÉBET RÓZSÁI ALAPÍTVÁNY

Magyar Katolikus Egyház technikai szám:

0011

Bankszámlaszám:

57200031-10042009

Adószám:

18471052-1-06